LNIANY TOP ecru - Promod
PROMOCJE
Zbliżenie: LNIANY TOP
Widok na wieszaku  LNIANY TOP
2 opinie

LNIANY TOP

Kolor: Ecru
29.50 PLN 99.90 PLN - 70%

+ 6 pkt w ramach programu Mój Promod

Szczegóły produktu

OPIS

PROMOD FOR GOOD - Ten artykuł zawiera len, włókno pochodzenia roślinnego. Elastyczne paski z efektem frou-frou po obu stronach i powlekane guziki doskonale wpisują się w trend retro. Podoba nam się również len, bardzo przyjemny do noszenia. Dopasowany krój. Zaokrąglona podstawa.

  • Nr Ref PROMOD ® : 1-6-26-01-54-021
  • Kolor: Ecru

SKŁAD

100% len. Len jest włóknem naturalnym, elastycznym, odpornym, chłonnym i wygodnym. Uprawiany w Europie (80% we Francji) len jest rośliną "zero waste", biodegradowalną i ekologicznie odpowiedzialną. Żywi się wodą deszczową i światłem słonecznym, dając początek naturalnemu włóknu: nadającemu się do recyklingu, termoregulującemu, chłonnemu i oddychającemu.

PIELĘGNACJA

WYMIARY

Długość mierzona przez środek pleców ok. 30 cm.

opinie klientek

ogólna ocena
3/5
2 opinie
dodaj opinię
must-have opublikowała w dniu

Najlepszy top na lato jaki miałam! Piękny fason, przewiewny, dobra jakość lnu (choć raczej taki cieńszy len), ładne marszczenia na ramiączkach. Zastanawiam się nad kupnem drugiego :)

Dramat opublikowała w dniu

Rozmiarowka nie odpowiada tabeli. Zawsze zamawiam jeden rozmiar w promodzie, ten top wypada dużo mniejszy niż pozostałe. Jest też krótka, zdjęcia na stronie sklepu nie oddają rzeczywistej długości.

pokaż opinie
Pokaż więcej opinii

* Oferta ważna od 10/07/2021 do wyczerpania zapasów.