NOWOŚĆ: dostawa do paczkomatów

Marka

Promod to rodzinna opowieść w ciągłym ruchu

FOR evolution! Idziemy do przodu, cały czas. Myśląc o kobietach, o wszystkich kobietach, zawsze. Zacznijmy od początku. Mamy rok 1975, rok deklaracji praw kobiet. Nie ma żadnego przypadku. Francis-Charles Pollet, mając zaledwie 25 lat, zakłada Promod z pewną ideą: zaproponować modę damską, która byłaby pozytywna, radosna, dostępna i dostosowana do trendów! Dziś filozofia pozostaje taka sama. A tempo przyśpiesza jej syn Julien. To on wprowadza nowe zmiany. FOR action! Zakotwiczenie marki w rzeczywistości świata: skupienie się na modzie, która ma mniejszy wpływ na środowisko. Z kreatywnymi kolekcjami. Inclusive. Uczestnicząca! Bo dla nas moda jest tworzona z Tobą, dla wszystkich. "Razem dzielmy się więcej tym co prawdziwe, dobre & piękne każdego dnia".

Francis-Charles et Julien Pollet

Kiedy ci, którzy są "przeciw" zajmują całą przestrzeń, uczcijmy tych, którzy są "za".

Ci, którzy są "for".

For sisters, for love, for the future, for smiles, for nature…

For women, dla WSZYSTKICH kobiet.

Dla wszystkich, którzy są for i czynią świat lepszym.

Bardziej Promod.

FOR STYLE

FOR STYLE

Cool chic to coś więcej niż styl, to przede wszystkim sposób myślenia! Francuska i kobieca wizja siebie. Odważny mix & match dla miejskiego, boho i pełnego radości stylu. Odrobina bezczelności w kolorystyce. Powiew świeżego powietrza w odbitkach. Szykowne szczegóły. Odrobina pieprzu, by wszystko podkręcić... i zachować swobodę wyboru zmiany stylu, kiedy tylko zechcesz!.

FOR WOMEN

FOR WOMEN

Ubieranie wszystkich kobiet. Wszystkich pokoleń. Wszystkie rodzaje sylwetek. Wszystkie osobowości. W każdej życiowej chwili. Tak właśnie postrzegamy modę. Jej rozwój. I rolę, jaką będzie odgrywać w Twoim codziennym życiu. By czuć się pięknie. Żywa. Odważna. Aby wyrazić swoją kobiecość. Uwolnić się od zobowiązań. Aby wnieść nieco energii do swojego życia. Uwielbiać styl cool. Pragnąc być szykowną. Mieć prawo do tego, by nie wybierać. Pozostań wolną kobietą, Promod!

FOR THE FUTURE

FOR THE FUTURE

Zastanawiając się nad modą w inny sposób. To wspaniale! Działanie na rzecz zmian, to jest to, co robimy. Z Tobą, dla wszystkich i dla przyszłych pokoleń! Konkretnie rzecz ujmując, bycie For the future oznacza pomnażanie odpowiedzialnych działań. Zmiana nastawienia. Znalezienie rozwiązań mniej zanieczyszczających środowisko. Oszczędzanie zasobów. Zobaczmy, jak to działa! Z naszą kolekcją PROMOD FOR GOOD, wzbogaconą o materiały pochodzące z recyklingu lub upraw ekologicznych. I całą serią propozycji, które już Wam się podobają. Zrób zakupy rzadziej i lepiej dzięki przedsprzedaży. Stwórz własne ubrania dzięki naszym materiałom z kuponów na tkaniny z naszych niewykorzystanych zapasów . To dopiero początek, jesteśmy pełni pomysłów!

FOR SISTERS

FOR SISTERS

Dobre pomysły są zakorzenione w rzeczywistości. Promod, w ramach solidarności i życzliwości, łamie tabu wokół choroby i kontynuuje swoje zaangażowanie na rzecz kobiet, które przechodzą przez raka lub przeszły zabieg mastektomii. Dzięki wieloletniej współpracy z francuskim ośrodkiem badawczym Bien à Porter, Promod stworzył RÓŻOWA KOLEKCJA, wybór ubrań z Kolekcji, dostosowany do problematyki związanej z rakiem piersi.

FOR CREATIVITY

FOR CREATIVITY

Być modną marką to oznacza tworzyć to, co jeszcze nie istnieje! Projektowanie nowych kolekcji w każdym sezonie z utalentowanymi stylistami, projektantami wzorów i krawcowymi. Wyobrażanie sobie ekskluzywnych projektów Made In Marcq-en-Barœul, w tajemnicy naszego kreatywnego warsztatu w pobliżu Lille, na północy Francji. Otaczanie się młodymi projektantami dla oryginalnych współprac. Rozwijać się w świecie mody to być wizjonerem i optymistą!

-

«Razem dzielmy się więcej tym co prawdziwe, dobre & piękne każdego dnia»


JULIEN POLLET