Niespodzianka! -10% zniżki od 2 artykułów na wyprzedaży **
Oferta ważna od 01/07/22r. do 04/07/22r., na promod.pl > Korzystam


Marka

HISTORIA

Jesteśmy tu razem jako rodzina. Od ojca do syna. To jest nasza historia i nasza siła. Od założyciela Francis-Charles Pollet w 1975 roku do prezesa Julien Pollet od 2018 roku. 

Ich pochodzenie ? Północ Francji w Marcq-en-Baroeul i ta sama pasja do tkanin, która ubiera całe nasze życie jako kobiety, z cool chic i przystępnym stylem. Dziś moda angażuje nas i codziennie odkrywa się na nowo. Bardziej odpowiedzialne, zrównoważone i wspierające. Historia nadal pisze się z Tobą.

NASZ STYL

Mieszaj i łącz elegancję i swobodę, nasz francuski styl cool chic, dostępny i odpowiedzialny, bez wysiłku podkreśla Ciebie. 

Odważmy się na kolor i połączenia, na impertynencję wzoru, na piękny materiał. 

Nasza nowa, bardziej odpowiedzialna moda angażuje nas każdego dnia w dobrym stylu. 

Kolekcje inspirowane współczesnymi kobietami: tymi, które mają coś do powiedzenia, tymi, które na co dzień podejmują działania, tymi, które są pełne pasji, tymi, które łączą modę i zaangażowanie. 

Uosabiamy modę na dobre samopoczucie, radosną i zaangażowaną kobiecość.

NASZA WIEDZA

Zaprojektowane w Marcq-en-Baroeul. Gdzie to jest? Na północy, w krainie francuskich tkanin. To właśnie tutaj Twoje ulubione ubrania nabierają kształtów w rękach naszych stylistów, montażystów, projektantów wzorów i grafików. W studiu projektowania: wzory, innowacyjne kreacje materiałowe, ekskluzywne projekty nadruków... Wierni naszym dostawcom i otwarci na wiedzę spoza naszych granic, nasz francuski cool chic jest bogaty w różnorodne kultury i partnerów. Moda w ruchu, zawsze w poszukiwaniu nowych tkanin i talentów. Aby każdego dnia lepiej Cię zaskakiwać.

Mode responsable