poprzednia strona
 1. Strona główna|
 2. E-Rezerwacja Promod

e-rezerwacja

Zarezerwuj na Promod.pl

 • ŁATWO & PRAKTYCZNIE

  Zarezerwuj wybrany produkt szybko i bezpłatnie przez komputer, tablet lub telefon i przyjdź go przymierzyć w wybranym przez Ciebie sklepie Promod.

 • SZYBKO

  Niedługo po złożeniu rezerwacji otrzymasz email lub SMS z potwierdzeniem, że zarezerwowaliśmy wybrany produkt w wybranym przez Ciebie sklepie.

 • BEZ OBOWIĄZKU ZAKUPU

  Przyjdź do sklepu po swoją rezerwację i zdecyduj czy chcesz kupić wybrany wcześniej produkt. A może spodoba Ci się coś innego? Rezerwacja czeka na Ciebie przez 3 dni.

**Usługa dostępna na Promod.pl po uprzednim zalogowaniu lub stworzeniu profilu. Jednocześnie można zarezerwować 2 produkty dostępne na Promod.pl oraz w wybranym sklepie. Dotyczy wyłącznie kolekcji damskiej. Nie dotyczy produktów przecenionych, objętych inną promocją bądź oznaczonych jako "dobra cena". Produkty rezerwowane są na 3 dni licząc od momentu potwierdzenia rezerwacji przez sklep. Złożenie rezerwacji nie gwarantuje dostępności produktu, dopiero potwierdzenie przez email bądź SMS (zależnie od wyboru klienta) jest równoznaczne z zarejestrowaniem rezerwacji. Dokonanie e-rezerwacji nie powoduje obowiązku zakupu. Więcej informacji tutaj.