NASZA
FILOZOFIA

NASZA HISTORIA...

Poznaj Audrey z rozwianymi wiatrem włosami. Karine, która śmieje się, płacze, by na koniec dnia szeroko się uśmiechnąć. Leilę, niezawodną, pełnoetatową mamę dwóch urwisów. Poznaj Fanny, na widok której serce mężczyzn zaczyna bić szybciej. Oraz Anouk, której napięty grafik dnia nawet na sekundę nie pozwala złapać oddechu..

Na pewno znacie te kobiety. To Wasze siostry, koleżanki, przyjaciółki. Są takie jak WY! Naturalne. Wyjątkowe. Zorganizowane. Uśmiechnięte. A także... zmęczone i zapracowane. Ale przede wszystkim są wolne ! Wy wszystkie jesteście naszą inspiracją przy tworzeniu unikatowych Kolekcji ubrań dla kobiet na całym świecie! Kolorowych kolekcji w stylu COOL CHIC!

Cool chic to stan ducha: ponadczasowa kobiecość połączona z francuskim stylem, czyli odważny mix & match, duch bohemy, szczypta nonszalancji wyrażona w intensywnych kolorach, powiew wyrazistych printów, eleganckie detale... A wszystko po to, byś czuła się kobieco i modnie! Byś czuła się sobą!

HISTORIA
MARKI PROMOD

Francis-Charles Pollet, Założyciel firmy

« Wasz uśmiech jest dla nas największą satysfakcją »
Marka Promod została założona w 1975 roku przez Francuza Francisa Charles'a Pollet, który z zamiłowania do pięknych materiałów pragnął ofiarować kobietom na całym świecie modę pełną wyrafinowanego stylu oraz doskonałej jakości. Od 2018 roku stanowisko prezydenta firmy objął jego syn Julien. Wszystkim, którzy tworzą markę Promod, przyświeca pasja do dobrej jakości tkanin, połączona z pozytywną energią i chęcią ciągłego rozwoju.

Julien Pollet, Prezydent firmy

« Każdego dnia dzielmy się ze sobą prawdziwym dobrem i pięknem »

NASZE
WARTOŚCI

ZMIENIAMY SIĘ Z TOBĄ & DLA CIEBIE

Tak jak Wy, nasza marka pragnie zmian, jednak każde zmiany wymagają czasu i zaangażowania. Chcemy stać się marką nowoczesną, proekologiczną oraz marką angażującą się w problemy społeczne. Jakie działania wdrożyć, by mniej zanieczyszczać środowisko, ale jednocześnie zachować innowacyjne rozwiązania produkcyjne oraz perfekcyjną jakość ubrań? Wprowadzając zmiany! Z Tobą i dla Ciebie!

#1 ZAANGAŻOWANIE ZWIĄZANE Z JAKOŚCIĄ

Historia narodziła się w Marcq-en-Barœul, francuskim mieście o wieloletnich tradycjach tekstylnych. To tutaj powstają wszystkie nasze kolekcje. Tutaj nasi styliści poszukują najlepszej jakości tkanin, unikatowych dodatków, a także oryginalnych printów oraz krojów ubrań. Niezmiennie od 1975 kluczem do sukcesu Promod jest nasze doświadczenie krawieckie.

#2 ZAANGAŻOWANIE ETYCZNE

Promod współpracuje z dostawcami tkanin z całego świata, którzy są wybierani ze szczególną dbałością, a ich produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości. W trosce o dobro zwierząt, Promod podjął decyzję o niewykorzystywaniu w swoich kolekcjach futer, moheru, kaszmiru oraz angory.

#3 ZAANGAŻOWANIE EKOLOGICZNE

Bycie proekologicznym wiąże się z konkretnymi działaniami, które wdrożyliśmy w życie : elektroniczne paragony, papierowe torby w butikach, wyprodukowane z drzew uprawianych w oparciu o zasady zrównoważonej gospodarki leśnej (50 000 drzew zasadzonych przy współpracy z organizacją Reforest’Action), zredukowanie zużycia wody o 50% przy produkcji jeansów dzięki technologii Waterless®...A to dopiero początek. Przyłącz się do naszych działań !

#4 ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Jako marka kobieca działamy z kobietami i dla kobiet. Prowadzimy kampanie wspierające ważne dla nas organizacje, m.in. Kwiat Kobiecości. Organizujemy akcję #ModaDlaZdrowia, przyczyniając się tym do zakupu cytobusa, mobilnego gabinetu ginekologicznego. Dajemy także drugie życie używanym ubraniom organizując SWAP PARTY w naszych butikach.

STYL

W butikach, online oraz w mediach społecznościowych...Z dnia na dzień jest nas coraz więcej. W związku z tym Promod pragnie pójść o krok dalej i jeszcze bardziej zaangażować swoich klientów w istnienie marki. Zależy nam na opinii naszych klientów, zatem chcielibyśmy, by mogli razem z nami uczestniczyć przy współtworzeniu naszych kolekcji...