NASZA
FILOZOFIA

Zainspiruj się...

Twoja osobowość to Twój styl ! Ubrania, które nosisz muszą być dopasowane do Twojej osobowości oraz Twojego sposobu życia. W związku z tym każdy najmniejszy element garderoby powinien być Twoim odzwierciedleniem...
Każdego dnia tworzysz własny styl, w którym czujesz się dobrze. Czy Twój styl to:
Klasyczna elegancja czyli ponadczasowy trencz i bluzka w modne marynarskie paski?
A może jesteś niepoprawną romantyczką i wolisz zwiewną sukienkę w kwiaty w połączeniu z kaszmirowym swetrem?
Lub... stawiasz na codzienną wygodę wybierając jeansy, które stały się już produktem must-have współczesnej kobiety ?
Promod Boutique Française to przestrzeń, gdzie stworzysz swój własny styl, który dzięki wyjątkowym detalom podkreśli Twoją prawdziwą osobowość. Tylko Ty wiesz, jakie połączenia wzorów i kolorów są Ci najbliższe. A my… stworzymy dla Ciebie modę inspirując się Tobą!

Promod, Boutique Française.
A reszta to Ty.

HISTORIA
MARKI PROMOD

Marka Promod została założona w 1975 roku przez Francuza Francisa Charles'a Pollet, który z zamiłowania do pięknych materiałów pragnął ofiarować kobietom modę pełną wyrafinowanego stylu oraz doskonałej jakości. Firma Promod pojawiła się na rynku europejskim w 1990 roku. Następnie rozpoczęła swoją działalność na Bliskim Wschodzie otwierając w 1999 roku pierwszy sklep w Arabii Saudyjskiej. W tym samym roku powstał pierwszy sklep internetowy Promod. W 2006 roku marka Promod rozszerzyła swoją działalność pojawiając się w Azji. W 2013 Promod otworzył pierwsze sklepy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytani.

Promod to marka uosabiająca naturalny, lekki a przede wszystkim francuski styl. Aktualnie jest dostępna dla wszystkich w ponad 50 krajach na świecie.

NASZE
WARTOŚCI

charakter - osobowość
wyrazistość- satysfakcja - naturalność

Tworzymy unikatową oraz spersonalizowaną modę. Promod pragnie, abyś w każdym ubraniu czuła się po prostu sobą!

pragnienia - radość
przyjemność - uśmiech

Promod pozwoli Ci być wolną i spontaniczną oferując Ci ponadczasowe ubrania z tkanin, które łączą w sobie najmodniejsze wzory i kolory.

świeżość - kolor - wdzięk
powab - autentyczność

Świat Promod to Ty: świeży, delikatny, nowoczesny, wyjątkowy. Nasz butik to miejsce, gdzie odnajdziesz swój własny styl, który podkreśli Twoją osobowość.

umiejętność - dbałość
wiedza - detale

Marka Promod czuwa nad jakością swoich materiałów. Wykorzystujemy wiedzę specjalistów na temat tkanin, a nasi styliści dbają, aby każda kolekcja była dopracowana w najdrobniejszym szczególe.

pomoc - obsługa klienta
bliskość- życzliwość

Promod dba o swoich klientów. Zapewniamy kompleksową oraz dopasowaną do Twoich potrzeb obsługę zarówno w naszych butikach jak i na stronie internetowej.

STYL

Moda na Twoją miarę
i godna Twojej osobowości.

Kuszące wzory i kolory
oraz detale, które nas wyróżniają.

Świetnie skrojone ubrania
ze starannym wykończeniem.

Wszystko po to, aby poczuć się dobrze.

Promod, Boutique Française.
A reszta to Ty.