NOWOŚĆ: dostawa do paczkomatów

Marynarki

Sortuj według: Wybierz tryb sortowania
rozłożyć

12 artykułów

Wyświetlane produkty: 6/12

Kurtka damska, must-have w połowie sezonu!

Jak wybrać kurtkę damską?Po pierwsze: wybierz kurtkę, która Ci pasuje i która Ci się podoba!Pierwsze pytanie: jaka kurtka dla jakiego typu sylwetki? Jeśli należysz do grupy "drobnych", wybierz dość krótką kurtkę damską, która podkreśli Twoje biodra i nogi i nie "spłaszczy" Twojej sylwetki. Jesteś w grupie "wysokich"? Możesz sobie pozwolić na prawie wszystko! Uważaj jednak, aby nie wybrać zbyt krótkiej kurtki damskiej, jeśli masz bardzo długie nogi, aby uniknąć efektu "mini-biustu". Jeśli należysz do grupy "pięknych kształtów", wybierz prostą kurtkę. Wybierz prostą kurtkę, luźną lub dopasowaną. Jeśli chodzi o grupę "szczupłych", masz szczęście, bo możesz wybrać prawie każdy rodzaj kurtki, chociaż dopasowane kurtki podkreślą Twoją sylwetkę jak żadne inne.

Drugie pytanie: jaki styl kurtki wybrać? I tutaj mamy ochotę odpowiedzieć, że to kwestia gustu! Damska kurtka skórzana dla odrobiny rockowego stylu? Jeansowa kurtka dla bardziej luźnego stylu? Pikowana kurtka nadająca nieco stylu boho? Welurowa marynarka dla odrobiny miękkości? Damska marynarka dla bardziej szykownego akcentu? To zależy od Ciebie, w zależności od nastroju i okoliczności.

Jak należy nosić kurtkę damską?

Ponownie, wszystko jest kwestią gustu... i okazji. Kluczem jest wiedzieć, jak "bawić się" kurtką i wykorzystać ją, aby stworzyć równowagę stylu lub wręcz przeciwnie, go podkreślić. Zobaczmy, na czym to polega: Masz na sobie bardzo kobiecą lub wręcz seksowną sukienkę? Złagodź stylizację oversizową marynarką lub jeansową kurtką, albo nadaj jej rozmachu dopasowaną skórzaną kurtką lub dopasowaną marynarką! Jeśli masz na sobie jeansy typu baggy lub cargo, masz przed sobą 2 opcje: możesz nadać swoim jeansom charakter streetwearowy za pomocą kobiecej marynarki, takiej jak dopasowana marynarka lub pikowana kurtka, lub możesz podkreślić swój styl za pomocą bardziej luźnej kurtki, takiej jak teddy, bomberka lub nawet dres. Masz to?

Jakie kurtki idealnie sprawdzą się w połowie sezonu?

Kurtki na pół sezonu, czyli damskie kurtki jesienne lub wiosenne, to te, które lubimy ubierać, gdy na dworze już nie jest tak ciepło, by wystawiać nasze ciało na słońce. Najbardziej popularna jest jeansowa kurtka, która doskonale sprawdzi się podczas chłodniejszych dni. Marynarka to również obowiązkowy element garderoby w połowie sezonu, ponieważ jest zarówno lekka, jak i ciepla. Jeśli chodzi o damską skórzaną kurtkę, może okazać się nieco cieplejsza niż 2 poprzednie propozycje, ale jest po prostu idealna na chłodną jesienną pogodę, prawda?

Zatem, każda z nas powinna zaopatrzyć się w kurtkę ;)