NOWOŚĆ: dostawa do paczkomatów

Spódnice midi

Sortuj według: Wybierz tryb sortowania
rozłożyć

3 artykułów

Wyświetlane produkty: 3/3

Spódnice o średniej długości

Spódnice o sredniej dlugosci, spódnice midi, spódnice olówkowe... Pomiedzy smialoscia spódnicy mini a konformizmem dlugiej spódnicy, spódnica midi oferuje najbardziej uwodzicielski kompromis. Spódnica midi jako element urozmaicenia Nie mozna zaprzeczyc jej sukcesie, dlatego, ze jej dlugosc oferuje wygode podwojona przez odczuwalna swobode ruchów. 

Jak mozna zobaczyc w naszym sklepie internetowym Promod, spódnica midi to równiez spódnica wszystkich mozliwosci: ta, która mozna nosic o kazdej porze roku, ta, która dopasowuje sie do wszystkich morfologii, ta, która wystepuje w drukowanych wzorach, w dzinsie lub w dzianinie. Spódnica midi nie kocha niczego bardziej niz wszechstronnosc  Co nosic z ta elegancka spódnica?

Musisz tylko dostosowac ja do okolicznosci. Mozna ja dopasowac do waskiej bluzki z paskiem dla kontrastu. Idealne na kazda okazje, delikatne czólenka w naturalny sposób podkresla strój. Aby uzyskac bardziej swobodny wyglad, wybierz na przyklad spódnice z nadrukiem, która mozesz zestawic z prostym, monochromatycznym topem, ponownie wykorzystujac efekt kontrastu. 

Nie bój sie laczyc jej z rajstopami i kozakami w chlodne zimowe miesiace i nie wahaj sie wybierac kolorowych spódnic, które pasuja do Twojego temperamentu. Spódnica midi jest jedna z najbardziej popularnych spódnic w naszej kolekcji ze wzgledu na latwosc przechodzenia z jednego stylu do drugiego. Nie bez znaczenia jest równiez nieporównywalna jakosc komfortu. Kolekcja dla przyjemnosci.